Gå tilbake

Cables » OmniPath

OmniPath

Varenr. / Varenavn Lager Fjernlager Pris Ant.
Mer info om Intel Omni-Path Passive Copper Cable QSFP28 30AWG 0.5M
CBL-NTWK-0892-OPC05
Intel Omni-Path Passive Copper Cable QSFP28 30AWG 0.5M
25.05.2017 299,00 KJØP
Mer info om Intel Omni-Path Passive Copper Cable QSFP28 26AWG 2M,HF,RoHS
CBL-NTWK-0892-OPC20
Intel Omni-Path Passive Copper Cable QSFP28 26AWG 2M,HF,RoHS
25.05.2017 1.265,00 KJØP
Mer info om Intel Omni-Path Passive Copper Cable QSFP28 30AWG 1M,HF,RoHS
CBL-NTWK-0892-OPC10
Intel Omni-Path Passive Copper Cable QSFP28 30AWG 1M,HF,RoHS
25.05.2017 1.347,00 KJØP
Mer info om Intel Omni-Path Passive Copper Cable QSFP28 26AWG 1.5M
CBL-NTWK-0892-OPC15
Intel Omni-Path Passive Copper Cable QSFP28 26AWG 1.5M
25.05.2017 1.347,00 KJØP
Mer info om Intel Omni-Path Passive Copper Cable QSFP28 26AWG 3M,HF
CBL-NTWK-0892-OPC30
Intel Omni-Path Passive Copper Cable QSFP28 26AWG 3M,HF
25.05.2017 1.416,00 KJØP
Mer info om Intel Omni-Path Active Fiber Cable QSFP28-MPO 3M,HF,RoHS
CBL-NTWK-0892-OPF30
Intel Omni-Path Active Fiber Cable QSFP28-MPO 3M,HF,RoHS
25.05.2017 8.749,00 KJØP
Mer info om Intel Omni-Path Active Fiber Cable QSFP28-MPO 5M,HF
CBL-NTWK-0892-OPF50
Intel Omni-Path Active Fiber Cable QSFP28-MPO 5M,HF
25.05.2017 8.824,00 KJØP
Mer info om Intel Omni-Path Active Fiber Cable QSFP28-MPO 10M,HF,RoHS
CBL-NTWK-0892-OPF100
Intel Omni-Path Active Fiber Cable QSFP28-MPO 10M,HF,RoHS
25.05.2017 8.899,00 KJØP
Mer info om Intel Omni-Path Active Fiber Cable QSFP28-MPO 15M,HF,RoHS
CBL-NTWK-0892-OPF150
Intel Omni-Path Active Fiber Cable QSFP28-MPO 15M,HF,RoHS
25.05.2017 8.973,00 KJØP
Mer info om Intel Omni-Path Active Fiber Cable QSFP28-MPO 20M,HF,RoHS
CBL-NTWK-0892-OPF200
Intel Omni-Path Active Fiber Cable QSFP28-MPO 20M,HF,RoHS
25.05.2017 9.123,00 KJØP
Mer info om Intel Omni-Path Active Fiber Cable QSFP28-MPO 30M,HF
CBL-NTWK-0892-OPF300
Intel Omni-Path Active Fiber Cable QSFP28-MPO 30M,HF
25.05.2017 9.350,00 KJØP
Mer info om Intel Omni-Path Active Fiber Cable QSFP28-MPO 40M,HF,RoHS
CBL-NTWK-0892-OPF400
Intel Omni-Path Active Fiber Cable QSFP28-MPO 40M,HF,RoHS
25.05.2017 9.500,00 KJØP
Mer info om Intel Omni-Path Active Fiber Cable QSFP28-MPO 50M,HF
CBL-NTWK-0892-OPF500
Intel Omni-Path Active Fiber Cable QSFP28-MPO 50M,HF
25.05.2017 9.651,00 KJØP
Mer info om Intel Omni-Path Active Fiber Cable QSFP28-MPO 60M,HF,RoHS
CBL-NTWK-0892-OPF600
Intel Omni-Path Active Fiber Cable QSFP28-MPO 60M,HF,RoHS
25.05.2017 10.325,00 KJØP

Alle priser er oppgitt ekskl.mva. og frakt. (Tips) Du kan sortere etter varenr, varenavn og pris ved å trykke på overskriften i de respektive kolonnene.

Denne siden krever JavaScript :: Alle priser oppgitt i ekskl.mva. :: Copyright © 2016, Nextron AS